Publications Office of the EU
Cyfrowe euro – aplikacja i zestaw SDK - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Cyfrowe euro – aplikacja i zestaw SDK

  • Opublikowano
    04/01/2024
  • Termin
    20/02/2024
  • Odaítélve
    02/10/2025
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
European Central Bank
Miejsce realizacji
NUTS code: anyw-eea
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66110000 Usługi bankowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
76,800,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
153,600,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
PRO-009488
Opis

Aplikacja cyfrowego euro i powiązany z nią zestaw do opracowywania oprogramowania (SDK) dla dostawców usług płatniczych, składający się z (i) aplikacji cyfrowego euro oraz (ii) zestawu SDK wspierającego dostawców usług płatniczych w świadczeniu usług związanych z cyfrowym euro za pośrednictwem ich własnych aplikacji mobilnych i interfejsów internetowych.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Quality
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Price
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 40
Szacunkowa wartość
76,800,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
153,600,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Almaviva The Italian Innovation Company SpA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Rome
Kod pocztowy: 00137
Kraj:
Oficjalna nazwa: Sapient GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Munich
Kod pocztowy: 80335
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.