Publications Office of the EU
Niemcy-Bad Iburg: Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Bad Iburg: Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

  • Opublikowano
    28/09/2021
  • Termin
    25/10/2021
  • Otwarcie ofert
    25/10/2021
  • Odaítélve
    16/11/2021
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Staatliches Baumanagement Osnabrück-Emsland
Miejsce realizacji
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45112710 Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
414,716.49 EUR
Numer referencyjny oferty
21 E 60294
Opis

660 m3 Bodenabtrag, 820 m2 Sickermulden, 105 m3 Rohrgraben, 215 m Kanalrohr DN 100 - 150, 2460 m2 Rasenansaat, 8640 Stk. Blumenzwiebeln

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YY5D527
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
25/10/2021 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
414,716.49 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Wiebold Straßen- und Tiefbau GmbH
Adres pocztowy: Bersenbrücker Straße 22
Miejscowość: Neuenkirchen
Kod pocztowy: 49434
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.