Publications Office of the EU
Niderlandy-Boxmeer: Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niderlandy-Boxmeer: Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

  • Odaítélve
    21/07/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gemeente Boxmeer (tbv gemeente Land van Cuijk i.o.)
Miejsce realizacji
NUTS code: NL413 Noordoost-Noord-Brabant
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL Nederland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71221000 Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,000,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
BIZOB-2021-LVC-JHO-00132
Opis

Ontwerpwerkzaamheden (bouwkundig en interieur) ten behoeve van de uitbreiding en verbouwing van het gemeentehuis Boxmeer tot het gemeentehuis Land van Cuijk. De werkzaamheden beslaan de uitwerking van een ontwerp dat naadloos aansluit op de initieel ontworpen gebouwfase 2 van het gemeentehuis Boxmeer. Ten behoeve van het interieur is vernieuwing en integratie van bestaande bouw met de uitbreiding vereist. Er wordt een beroep gedaan op het ontbreken van mededinging wegens uitsluitende rechten (Aanbestedingswet 2.32 lid 1 sub b onder 3).

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,000,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Kraaijvanger bv
Adres pocztowy: Blaak 40 unit 4.08
Miejscowość: Rotterdam
Kod pocztowy: 3011 TA
Kraj: NLD

Oficjalna nazwa: Kraaijvanger B.V.
Adres pocztowy: Blaak 40 unit 4.08
Miejscowość: Rotterdam
Kod pocztowy: 3011TA
Kraj: NLD
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.