Publications Office of the EU
„Wykonywanie niezależnego nadzoru budowlanego oraz związanych z nim przepisów ustawowych i wykonawczych dotyczących świadczenia usług doradczych na podstawie art. 166 ust. 1 pkt 1 i 2 w zakresie realizacji budowy inwestycji w ramach procedury BG-RRP-11.010 „Wykonywanie działalności budowlanej oraz dostawa sprzętu i mebli w celu zreformowania istniejących domów dla osób starszych” w ramach krajowego planu odbudowy i zwiększania odporności - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

„Wykonywanie niezależnego nadzoru budowlanego oraz związanych z nim przepisów ustawowych i wykonawczych dotyczących świadczenia usług doradczych na podstawie art. 166 ust. 1 pkt 1 i 2 w zakresie realizacji budowy inwestycji w ramach procedury BG-RRP-11.010 „Wykonywanie działalności budowlanej oraz dostawa sprzętu i mebli w celu zreformowania istniejących domów dla osób starszych” w ramach krajowego planu odbudowy i zwiększania odporności

  • Opublikowano
    30/07/2025
  • Termin
    28/08/2025
  • Otwarcie ofert
    29/08/2025
  • Odaítélve
    08/01/2026
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
СТОЛИЧНА ОБЩИНА
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG411 София (столица)
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71520000 Usługi nadzoru budowlanego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
673,222.09 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
500965
Opis

Wdrożenie niezależnego nadzoru budowlanego oraz powiązanych przepisów ustawowych i wykonawczych dotyczących świadczenia usług doradczych na podstawie art. 166 ust. 1 pkt 1 i 2 przy realizacji budowy inwestycji w ramach procedury BG-RRP-11.010 „Wykonywanie prac budowlanych oraz dostawa sprzętu i mebli w celu zreformowania istniejących domów dla osób starszych” w ramach krajowego planu odbudowy i zwiększania odporności Republiki Bułgarii” w ramach dwóch części, w następujący sposób: Część 1 – Usługa doradcza na podstawie art. 166 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy o planowaniu przestrzennym (ZUT) i związanych z nią przepisów wtórnych dotyczących sprawowania nadzoru budowlanego w zakresie realizacji odbudowy, rekonstrukcji, działań na rzecz efektywności energetycznej oraz budowy domu dla osób starszych z oddziałem dla chorych - Gorna banya, położonego na działce regulowanej III, kw. 55, Gorna Banya Holiday Village, Sofia, nieruchomość komunalna o numerze identyfikacyjnym 68134.4329.50; Część 2 – Usługa doradcza na podstawie art. 166 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy o planowaniu przestrzennym (ZUT) i związanego z nią prawa wtórnego w zakresie nadzoru nad robotami budowlanymi w związku z realizacją przebudowy, przebudowy, działań na rzecz efektywności energetycznej oraz budowy domu spokojnej starości, położonego na działce objętej regulacją II, 6, Darvenitsa, gmina Sofia, publiczna własność komunalna o numerze identyfikacyjnym 68134.1603.1009.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://app.eop.bg/today/500965
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://app.eop.bg/today/500965
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/08/2025 14:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.