Publications Office of the EU
Francja-Tuluza: Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Tuluza: Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych

  • Opublikowano
    30/06/2023
  • Termin
    02/08/2023
  • Otwarcie ofert
    04/08/2023
  • Odaítélve
    06/10/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
PROMOLOGIS
Miejsce realizacji
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45211000 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,501,801.44 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
20
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Marché de travaux de construction de 46 logements collectifs - Résidence l'Envolée - 210 Route de Revel - Zac Malepère - Ilot A17 - 31400 Toulouse

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.ladepeche-marchepublics.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
04/08/2023 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.