Publications Office of the EU
Szwecja-Sztokholm: Usługi badania rynku - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Szwecja-Sztokholm: Usługi badania rynku

  • Opublikowano
    13/12/2019
  • Termin
    16/01/2020
  • Otwarcie ofert
    17/01/2020
  • Odaítélve
    06/03/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Kammarkollegiet, egen verksamhet
Miejsce realizacji
NUTS code: SE11 Stockholm
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE11 Stockholm
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79310000 Usługi badania rynku
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,600,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,800,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
2.7.5-07884-19
Opis

Ramavtal för Kammarkollegiets behov av olika utskick och informationsinsamling.
Upphandlingen delas upp i två (2) olika anbudsområden enligt följande
— Anbudsområde 1 Enkätverktyg
— Anbudsområde 2 Kund-/marknadsundersökning
Anbudsgivarna kan välja att lämna anbud på en (1) eller flera delar av upphandlingen.
Mål och syfte med upphandlingen
Syftet med upphandlingen är att utveckla Kammarkollegiets verksamheter och syftar till att öka vår kunskap om och lyhördhet kring hur våra prestationer upplevs som ett led i vårt löpande kvalitetsarbete och myndighetens digitalisering.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afoetocbkp&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/01/2020 07:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,600,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,800,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Entergate AB
Adres pocztowy: Fiskaregatan 9-11
Miejscowość: Halmstad
Kod pocztowy: 302 90
Kraj: SWE

Oficjalna nazwa: SKOP analys AB
Adres pocztowy: Tuleatan 38
Miejscowość: Stockholm
Kod pocztowy: 113 53
Kraj: SWE

Oficjalna nazwa: Origo Group Sverige AB
Adres pocztowy: Box 70337
Miejscowość: Stockholm
Kod pocztowy: 107 23
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.