Publications Office of the EU
DK-Skanderborg: Roboty budowlane w zakresie mostów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

DK-Skanderborg: Roboty budowlane w zakresie mostów

  • Opublikowano
    05/04/2011
  • Termin
    12/05/2011
  • Otwarcie ofert
    12/05/2011
  • Odaítélve
    16/06/2011
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: DK022 Vest- og Sydsjælland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45221110 Roboty budowlane w zakresie mostów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
16,856,000.00 DKK
Numer referencyjny oferty
Entreprise 1130.10 Broarbejder
Opis

Entreprisen er benævnt ”1130.10 Broarbejder” og omfatter anlæg af følgende bygværker:
— Bro 11-0-151.00 UF af Nykøbingevej (in-situ støbt skråbensramme),
— Bro 11-0-158.00 UF af Vestgårdsvej (in-situ støbt ramme med lodrette vægge og tæt lerbund),
— Bro 11-0-161.00 UF af Sidingevej (in-situ støbt skråbensramme).
Følgende entrepriser, som er beliggende i entreprisens nærhed, udføres sideløbende med denne entreprise:
— Entreprise 1120.21 Jordarbejder,
— Entreprise 1120.22 Jord- og belægningsarbejder.
Entreprisen indeholder følgende hovedmængder: ca. 40 000 m3 jordarbejde ca. 405 t slap armering ca. 3 090 m3 beton ca. 2 380 m2 fugtisolering ca. 200 m2 brobelægning ca. 350 m autoværn ca. 195 m afvandingsledning.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
12/05/2011 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
16,856,000.00 DKK
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.