Publications Office of the EU
Norwegia-Måløy: Usługi zwalczania szkodników - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norwegia-Måløy: Usługi zwalczania szkodników

  • Opublikowano
    25/05/2023
  • Termin
    20/06/2023
  • Otwarcie ofert
    20/06/2023
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Kinn kommune
Miejsce realizacji
NUTS code: NO0A2 Vestland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO0A2 Vestland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90922000 Usługi zwalczania szkodników
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
14,500,000.00 NOK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
23/0671
Opis

INSS shall enter into a framework agreement with up to two tenderers for Pest Control and inspections. This means that when the municipalities need to prevent, control, and inspect services for this area. new call-offs shall made in accordance with the agreement. The following municipalities are included in the agreement: Askvoll, Bremanger, Fjaler, Gloppen, Hyllestad, Høyanger, Kinn, Stad, Stryn and Vik. Stad municipality shall enter the agreement from 01.04.2025.
The agreement period is 2 years with a unilateral right for the contracting authority to extend the agreement for further 1+1 year.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Kinn kommune
Krajowy numer ewidencyjny: 820 956 532
Adres pocztowy: Postboks 294
Miejscowość: Måløy
Kod NUTS: NO0A2
Kod pocztowy: 6701
Kraj: NOR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Tore Dammerud
Główny adres: http://www.kinn.kommune.no
Drogą elektroniczną:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=365174&B=INSS
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
20/06/2023 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
14,500,000.00 NOK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.