Publications Office of the EU
LV-Ryga: Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

LV-Ryga: Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

  • Odaítélve
    27/07/2012
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: LV00 Latvija
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
80400000 Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
6,000,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
NVA 2012/25_ESF
Opis

Profesionālās pilnveides programmu īstenošana bezdarbniekiem Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmu īstenošana bezdarbniekiem" ietvaros.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kod CPV

80400000 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

80530000 - Usługi szkolenia zawodowego

80500000 - Usługi szkoleniowe

Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
6,000,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SIA "Komplekss Citadele" Profesionālo studiju skola "Citadele"
Adres pocztowy: Kungu iela 2
Miejscowość: Liepāja
Kod pocztowy: 3410
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA Komercinformācijas firma "Biznesa komplekss"
Adres pocztowy: Gogoļa iela 13-2
Miejscowość: Jelgava
Kod pocztowy: 3001
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Efekts" Frizieru skola "Studija I"
Adres pocztowy: Ebreju iela 10
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1019
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: IK "Elisanda D" mācību centrs "ELISANDA"
Adres pocztowy: Ģertrūdes iela 54-7
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1011
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Ražošanas komercfirma "EDIRTS"" Profesionālās skaistumkopšanas un izglītības centrs "KLĒRS STUDIJA"
Adres pocztowy: Ūnijas iela 70-6
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1084
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Skola - studija "Create in Riga""
Adres pocztowy: Smārdes iela 25
Miejscowość: Tukums
Kod pocztowy: 3001
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Dija" Mācību centrs
Adres pocztowy: A.Čaka iela 40-8
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1011
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Biznesa augstskola Turība" Profesionālās izaugsmes centrs
Adres pocztowy: Graudu iela 68
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1058
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Latgales mācību centrs"
Adres pocztowy: Saules iela 38
Miejscowość: Daugavpils
Kod pocztowy: 5401
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Baltic Cosmetic Holding" mācību centrs Kolonna
Adres pocztowy: K.Valdemāra iela 20-6
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1010
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Finanšu un projektu aģentūra" Finanšu projektu aģentūras mācību centrs
Adres pocztowy: K.Valdemāra iela 37-16
Miejscowość: Daugavpils
Kod pocztowy: 5401
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Latvijas neatkarīgā inspekcija" mācību centrs
Adres pocztowy: Gogoļa iela 23
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1050
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: VSIA "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola"
Adres pocztowy: Nīcgales iela 26
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1035
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC"
Adres pocztowy: Saules iela 13
Miejscowość: Madona
Kod pocztowy: 4801
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: Sociālās integrācijas valsts aģentūra Jūrmalas profesionālā vidusskola
Adres pocztowy: Dubultu prospekts 71
Miejscowość: Jūrmala
Kod pocztowy: 2015
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Bedrītes mācību centrs"
Adres pocztowy: Cēsu iela 20
Miejscowość: Valmiera
Kod pocztowy: 4201
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: Vidzemes augstskola
Adres pocztowy: Cēsu iela 4
Miejscowość: Valmiera
Kod pocztowy: 4201
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "BUTS" mācību centrs BUTS
Adres pocztowy: Lāčplēša iela 125
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1003
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Grāmatvedības un finanšu koledža"
Adres pocztowy: Gogoļa iela 13-2
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1050
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "LatInSoft" mācību centrs
Adres pocztowy: Ģimnāzijas iela 7/9
Miejscowość: Daugavpils
Kod pocztowy: 5401
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "DRMC" Darba resursu mācību centrs
Adres pocztowy: Kandavas iela 8-39
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1083
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola
Adres pocztowy: Ūdeļu iela 22
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1024
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centrs"
Adres pocztowy: Kanālu iela 5 k-2
Miejscowość: Jūrmala
Kod pocztowy: 2008
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA Mācību centrs "Austrumvidzeme"
Adres pocztowy: Ozolu liela 1
Miejscowość: Gulbene
Kod pocztowy: 4401
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "MASTERCLASS"
Adres pocztowy: Lubānas iela 116-4
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1021
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "MBR"
Adres pocztowy: Merķeļa iela 8
Miejscowość: Rīga
Kod pocztowy: 1050
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: Profesionālās izglītības kompetences centrs "Liepājas Valsts tehnikums"
Adres pocztowy: Ventspils iela 51
Miejscowość: Liepāja
Kod pocztowy: 3405
Kraj: LVA

Oficjalna nazwa: SIA "Tiara - S"
Adres pocztowy: Filozofu iela 20
Miejscowość: Jelgava
Kod pocztowy: 3001
Kraj: LVA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.