Publications Office of the EU
Polska-Reda: Usługi udzielania kredytu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Reda: Usługi udzielania kredytu

  • Opublikowano
    18/10/2023
  • Termin
    20/11/2023
  • Otwarcie ofert
    20/11/2023
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gmina Miasto Reda
Miejsce realizacji
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL63 Pomorskie
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66113000 Usługi udzielania kredytu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
15.ZF.PN.U.2023
Opis

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 11 000 000 PLN z terminem wypłaty do 31.12.2023 roku, na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Gmina Miasto Reda
Krajowy numer ewidencyjny: PL63
Adres pocztowy: ul. Gdańska33
Miejscowość: Reda
Kod NUTS: PL63
Kod pocztowy: 84-240
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Karol Jaworski, Justyna Wójcik, Daria Grzesik
Główny adres: www.reda.pl/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
20/11/2023 09:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.