Publications Office of the EU
Zawiadomienie rozpoznawcze dotyczące unikalnej weryfikacji dostawcy w celu powierzenia nadzwyczajnej usługi konserwacji pomp dozujących, w tym dostawy części zamiennych oraz dostaw lamp i innych części zamiennych do systemu dezynfekcji UV-C, markowego PROMINENT. Kwota poniżej progu wspólnotowego. Sektory specjalne. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zawiadomienie rozpoznawcze dotyczące unikalnej weryfikacji dostawcy w celu powierzenia nadzwyczajnej usługi konserwacji pomp dozujących, w tym dostawy części zamiennych oraz dostaw lamp i innych części zamiennych do systemu dezynfekcji UV-C, markowego PROMINENT. Kwota poniżej progu wspólnotowego. Sektory specjalne.

  • Zapowiedziano
    24/05/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Nieaktywne
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ETRA S.p.a. Società Benefit
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITH32 Vicenza
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42122230 Pompy podawcze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
200,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Appalto 77/2024
Opis

ETRA S.p.a., z siedzibą przy Via Largo Parolini, 82/b – 36061 Bassano del Grappa (VI), C.F. i VAT 03278040245, w szczególności Zintegrowana Gospodarka Wodna – Obszar Gospodarki Wodnej, musi powierzyć nadzwyczajną usługę konserwacji, w tym części zamienne do pomp dozujących marki Prominent stosowanych w zakładach na terytorium zarządzanym przez ETRA S.p.A. oraz dostawę lamp i innych części zamiennych do systemu dezynfekcji UV-C marki Prominent zainstalowanego w oczyszczalni Asiago. Spółka ta zamierza zweryfikować wyjątkowość dostawcy, który wykonuje wskazane powyżej usługi i dostawy.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
200,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.