Publications Office of the EU
Nabycie zamiatarki ulicznej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Nabycie zamiatarki ulicznej

  • Opublikowano
    17/10/2025
  • Termin
    24/11/2025
  • Otwarcie ofert
    24/11/2025
  • Odaítélve
    16/02/2026
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Commune d'Ecaussinnes
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE32C Arr. Soignies
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34921100 Zamiatarki drogowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
231,600.00 EUR
Numer referencyjny oferty
PPP0C3-612/6019/CSCH/OVL/29082025
Opis

Nabycie zamiatarki ulicznej

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.publicprocurement.be
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.publicprocurement.be
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/11/2025 10:00
Kod CPV

34921100 - Zamiatarki drogowe

34144000 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania

34140000 - Wysokowydajne pojazdy silnikowe

34100000 - Pojazdy silnikowe

Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: cost
Opis: Prix
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Valeur technique
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 45
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Délai de livraison
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 5
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Délai de garantie
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 5
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Service après-vente
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
231,600.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: DANNEMARK Lg SA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Waimes
Kod pocztowy: 4950
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.