Publications Office of the EU
Zakup usług na potrzeby badania pt. „Evaluation of European Funds: Support for Internationalisation” [Ocena funduszy europejskich: wsparcie na rzecz internacjonalizacji] - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zakup usług na potrzeby badania pt. „Evaluation of European Funds: Support for Internationalisation” [Ocena funduszy europejskich: wsparcie na rzecz internacjonalizacji]

  • Opublikowano
    11/12/2024
  • Termin
    08/01/2025
  • Otwarcie ofert
    09/01/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Agência para o Desenvolvimento e Coesão, I. P.
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79419000 Usługi konsultacyjne w zakresie ewaluacji
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
185,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
R/172/2024
Opis

Zakup usług na potrzeby badania pt. „Evaluation of European Funds: Support for Internationalisation” [Ocena funduszy europejskich: wsparcie na rzecz internacjonalizacji]

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
required
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/01/2025 23:59
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
185,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.