Publications Office of the EU
Servicios de ordenación, coordinación y control de tráfico marítimo y del control de las operaciones asociadas a los servicios marítimos, comerciales y otras actividades en la Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicios de ordenación, coordinación y control de tráfico marítimo y del control de las operaciones asociadas a los servicios marítimos, comerciales y otras actividades en la Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras

  • Opublikowano
    27/11/2023
  • Termin
    09/01/2024
  • Otwarcie ofert
    12/02/2024
  • Odaítélve
    29/10/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Presidencia de la Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
63721000 Usługi w zakresie eksploatacji portów i dróg wodnych i usługi powiązane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,702,864.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2023-087
Opis

Servicios de ordenación, coordinación y control de tráfico marítimo y del control de las operaciones asociadas a los servicios marítimos, comerciales y otras actividades en la Autoridad Portuaria de la Bahía de Algeciras

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
required
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/02/2024 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Oferta Económica.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 60
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Criterios cualitativos valorables mediante juicio de valor (CC1).
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 40
Szacunkowa wartość
4,702,864.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Corporación de Prácticos del Puerto Bahía de Algeciras, S.L.P.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Algeciras
Kod pocztowy: 11207
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.