Publications Office of the EU
Niemcy-Hanower: Wozy strażackie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Hanower: Wozy strażackie

  • Opublikowano
    29/05/2020
  • Termin
    07/07/2020
  • Otwarcie ofert
    08/07/2020
  • Odaítélve
    11/09/2020
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Kommunale Wirtschafts- und Leistungsgesellschaft (KWL)
Miejsce realizacji
NUTS code: DE Deutschland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE92 Hannover
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144210 Wozy strażackie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
H/0312
Opis

Lieferung von einem Löschgruppenfahrzeug HLF 10 Allrad:
— Los 1: Fahrgestell;
— Los 2: Aufbau.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://bi-medien.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
08/07/2020 07:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.