Publications Office of the EU
Francja-Lille: Usługi w zakresie transportu drogowego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Lille: Usługi w zakresie transportu drogowego

  • Opublikowano
    29/07/2017
  • Termin
    04/09/2017
  • Otwarcie ofert
    04/09/2017
  • Odaítélve
    31/10/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
CHU de Lille
Miejsce realizacji
NUTS code: FRE11 Nord
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRE11 Nord
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
520,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
428,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
DEMENAGEMENT_AO1764
Opis

Opérations de déménagement et de transfert ainsi que la protection d'équipements de différents services du CHRU de Lille.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: CHRU de Lille
Adres pocztowy: rue Philippe Marache
Miejscowość: Lille Cedex
Kod NUTS: FR301
Kod pocztowy: 59037
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: DPIRML — Direction des achats — Cellule marchés
Główny adres: http://www.chru-lille.fr
Drogą elektroniczną:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
04/09/2017 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
520,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
428,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: NC Déménagement
Adres pocztowy: 40 rue de l'Église
Miejscowość: Beaucamps Ligny
Kod pocztowy: 59134
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.