Publications Office of the EU
Francja-Tulon: Usługi wywozu odpadów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Tulon: Usługi wywozu odpadów

  • Opublikowano
    30/04/2020
  • Termin
    25/06/2020
  • Odaítélve
    15/09/2020
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Métropole Toulon-Provence-Méditerranée
Miejsce realizacji
NUTS code: FRL05 Var
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRL05 Var
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90511000 Usługi wywozu odpadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
60,390.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
28,111.20 EUR
Numer referencyjny oferty
20serv07
Opis

La présente consultation concerne un accord-cadre à bons de commande pour la collecte et le transport des ordures ménagères issues des points d'apport volontaires enterrés sur le territoire métropolitain d'Ollioules. Ces prestations concernent initialement le territoire d'Ollioules avec une extension possible sur les territoires métropolitains de l'Ouest de Toulon. Ces prestations comprennent:
— la collecte des ordures ménagères en colonnes enterrées;
— l'évacuation jusqu'à l'usine d'incinération du Sittomat implantée à Toulon, quartier Escaillon, chemin Gaëtan Gastaldo;
— le déchargement.
Appel d'offres ouvert: articles L. 2124-2, R. 2124-2 1º et R. 2161-2 à R. 2161-5 du CCP. Accord-cadre avec minimum (correspondant au montant de la décomposition du prix global et forfaitaire valorisé par mise au point avec l'attributaire) et un maximum de 100 000 EUR/an: articles L. 2125-1 1º, R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du CCP.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.marches-publics.info
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
60,390.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
28,111.20 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Dragui-Transports/Deverra
Adres pocztowy: 109 rue Jean Aicard
Miejscowość: Draguignan
Kod pocztowy: 83300
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.