Publications Office of the EU
Wymiana modułów NOX i CO grup elektrowni Degrad w Cannes w GUYANE. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Wymiana modułów NOX i CO grup elektrowni Degrad w Cannes w GUYANE.

  • Opublikowano
    28/05/2025
  • Termin
    12/06/2025
  • Odaítélve
    30/10/2025
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
EDF SA
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR101 Paris
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50530000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
-1.00 EUR
Numer referencyjny oferty
AVIS017061
Opis

Niniejsza opinia dotyczy zastąpienia wszystkich modułów katalizatora (NOX i CO), w tym powiązanych operacji zainstalowanych w następujących grupach: GRUPA nr 2 – GRUPA nr 3 – GRUPA nr 4 – GRUPA nr 5 – GRUPA nr 9 i wymiana wyłącznie modułów katalizatora CO, w tym powiązanych operacji zainstalowanych w następującej grupie: Grupa 6

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://pha2.edf.com
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://pha2.edf.com
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Le prix n'est pas le seul critère d'attribution.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
-1.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: NORD MOTORS
Adres pocztowy:
Miejscowość: HOLQUE
Kod pocztowy: 59143
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.