Publications Office of the EU
Usługodawca w chmurze Straż pożarna (Talking Traffic) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Usługodawca w chmurze Straż pożarna (Talking Traffic)

  • Opublikowano
    26/08/2025
  • Termin
    02/10/2025
  • Otwarcie ofert
    02/10/2025
  • Odaítélve
    04/12/2025
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Nederlands Instituut Publieke Veiligheid
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72400000 Usługi internetowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
495,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
NIPV2025-EA-04078
Opis

Wydajność umożliwia realizację przez dostawcę usług w chmurze przygotowania wniosków priorytetowych dla pojazdów przeciwpożarowych, a następnie przesłanie ich do UDAP w celu dostarczenia do odpowiednich iVRI oraz przesłanie wyniku wniosku priorytetowego z UDAP do służby informacyjnej wykorzystywanej w danym pojeździe przeciwpożarowym. Wydajność umożliwia również wysyłanie komunikatów (w tym aktualnej pozycji, kierunku jazdy, prędkości i stanu pojazdów przeciwpożarowych) do UDAP, tak aby na podstawie tych informacji użytkownicy drogi w pobliżu pojazdu przeciwpożarowego mogli zostać ostrzeżeni w odpowiednim czasie o swoim podejściu przez dostawców usług podłączonych do UDAP. Zob. dokumenty zamówienia.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
02/10/2025 15:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
K2 Kwaliteit van het Instandhoudingsplan
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
495,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Be-Mobile NV
Adres pocztowy:
Miejscowość: Melle
Kod pocztowy: 9090
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.