Publications Office of the EU
Niemcy-Waldthurn: Usługi inżynieryjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Waldthurn: Usługi inżynieryjne

  • Odaítélve
    15/04/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Markt Waldthurn
Miejsce realizacji
NUTS code: DE237 Neustadt a. d. Waldnaab
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE237 Neustadt a. d. Waldnaab
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71300000 Usługi inżynieryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
45,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Gegenstand des zu vergebenden Auftrags sind Leistungen der Leistungsphasen 1-9 nach § 48 Abs. 2 Nr. 1 und 2 HOAI für die energetische Sanierung des denkmalgeschützten Lobkowitzschlosses, das als Pfarr- und Gemeindezentrum genutzt wird. Gleichzeitig soll das benachbarte Gemeindehaus energetisch saniert und umgebaut werden. Das Projekt steht unter der Voraussetzung einer Förderung nach EFRE.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
45,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ingenieurbüro Flessa
Adres pocztowy:
Miejscowość: Irchenrieth
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.