Publications Office of the EU
Szwecja-Tyresö: Kładzenie zaprawy i rynien - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Szwecja-Tyresö: Kładzenie zaprawy i rynien

  • Opublikowano
    19/06/2014
  • Termin
    25/08/2014
  • Otwarcie ofert
    26/08/2014
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Tyresö kommun
Miejsce realizacji
NUTS code: SE110 Stockholms län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45261300 Kładzenie zaprawy i rynien
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
14/104
Opis

Entreprenaden omfattar underhållsarbeten samt löpande plåt- och takarbeten som t.ex. arbeten med översyn av takrännor, rensning, provtryckningar, läggning takduk. Plåtarbeten såsom arbeten med hängrännor, stuprör och liknande ingår. Översyn av och arbeten med taksäkerhet kommer att ingå. Snö/isborttagning från tak kommer att ingå. Entreprenören ska även, efter avrop, kunna mäta lasten på taken. Även mindre smidesarbeten kan komma att ingå.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: TendSign
Kraj: SWE
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
26/08/2014 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.