Publications Office of the EU
Francja-Verdun: Usługi ubezpieczeniowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Verdun: Usługi ubezpieczeniowe

  • Opublikowano
    07/02/2018
  • Termin
    09/03/2018
  • Otwarcie ofert
    09/03/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Communauté d'agglomération du grand Verdun
Miejsce realizacji
NUTS code: FRF32 Meuse
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRF32 Meuse
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,768,450.77 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
C184801
Opis

Assurance dommages ouvrage pour des travaux de réhabilitation, restructuration et extension de la MJC du Verdunois.
Terme prévu du chantier: juillet 2019.
Montant estimé travaux + honoraires: 2 768 450,77 EUR HT.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Communauté d'agglomération du grand Verdun
Adres pocztowy: 11 rue du Président Poincaré
Miejscowość: Verdun
Kod NUTS: FRF32
Kod pocztowy: 55100
Kraj: FRA
Główny adres: http://www.verdun.fr
Drogą elektroniczną:
http://www.webmarche.adullact.org
Oferty można składać
Submission for one lot only
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/03/2018 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,768,450.77 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.