Publications Office of the EU
Niemcy-Bielefeld: Roboty w zakresie instalacji elektrycznych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Bielefeld: Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

  • Opublikowano
    10/05/2023
  • Termin
    06/06/2023
  • Otwarcie ofert
    06/06/2023
  • Odaítélve
    27/07/2023
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Bielefeld - Amt für Organisation, IT und Zentrale Leistungen
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45311200 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,582,657.00 EUR
Numer referencyjny oferty
100.31-6632EX
Opis

2 Stck. Niederspannungshauptverteilungen
Ca. 1100 m bandverzinkte Kabelrinne in verschieden Abmessungen
Ca. 1400 m flexibles Kunststoffisolierrohr in verschiedenen Größen
Ca. 4100 Stck. Metall-Kabelklammern verschiedene Ausführungen
Ca. 250 Stck. verschiedene Brandschutzabschottung für Leitungsanlagen
Ca. 213 Stck. 70mm Lichtkanalsystem, verschiedene Längen
Ca. 275 Stck. Mehrfachsensormelder in Ringbustechnik
Ca. 5000 m Brandmeldekabel
Ca. 3000 m LWL-Universalkabel Singlemode
Ca. 7700 m halogenfreie Mantelleitung

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYDZLD05
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/06/2023 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,582,657.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Elektro Beckhoff GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Bielefeld
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.