Publications Office of the EU
Irlandia-Blarney: Instalacje mechaniczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irlandia-Blarney: Instalacje mechaniczne

  • Opublikowano
    20/09/2018
  • Termin
    30/10/2018
  • Odaítélve
    02/03/2021
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Scoil Mhuire Gan Smal (Blarney)
Miejsce realizacji
NUTS code: IE053 South-West
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: IE053 South-West
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45350000 Instalacje mechaniczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,720,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,720,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Scoil Mhuire Gan Smál, RS Mech
Opis

Mechanical Subcontractors (Reserved Specialists to the Main Appointed Contractor) for Mechanical installation for a new three-storey post-primary school building comprising classrooms, science laboratories, specialist teaching spaces, library, offices, PE hall, changing rooms, fitness suite, general purpose room, special education needs unit, administration rooms, stores, toilets, ancillary spaces, external store, ballcourts, bus set-down areas, surface car parking, boundary walls, fences, vehicular and pedestrian access gates, rerouting of existing overhead ESB lines underground, drainage works, landscaping, signage and all associated site works.
The proposed development includes in phases (i) the construction of the new school building and associated site works; (ii) the demolition of the existing part single-storey, part two-storey school building and ancillary sheds; (iii) the removal of all temporary prefabricated buildings on completion of the new school building.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Scoil Mhuire Gan Smal (Blarney)
Krajowy numer ewidencyjny: 62090D
Adres pocztowy: 1 Shean Lower, Co. Cork
Miejscowość: Blarney
Kod NUTS: IE053
Kraj: IRL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Pádraig Sheehan
Główny adres: www.smgsblarney.ie
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,720,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,720,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Dominic O'Connor Ltd.
Adres pocztowy: Eastpoint Business Park, Dublin Road,
Miejscowość: Co. Galway
Kod pocztowy: Loughrea
Kraj: IRL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.