Publications Office of the EU
Grecja-Ateny: Usługi w zakresie wsparcia systemu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grecja-Ateny: Usługi w zakresie wsparcia systemu

  • Opublikowano
    12/04/2021
  • Termin
    12/05/2021
  • Anulowano
    28/05/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Miejsce realizacji
NUTS code: EL302 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: EL302 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72253200 Usługi w zakresie wsparcia systemu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
509,078.70 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Αρ.Πρωτ. 31324/7.4.2021 ΕΣΗΔΗΣ:105379
Opis

Συντήρηση και υποστήριξη ολοκληρωμένου πληροφοριακού συστήματος του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Adres pocztowy: Π. Ράλλη και Θηβών 250, Τ.Κ. 122 44 Αιγάλεω / Αθήνα GR
Miejscowość: Αθήνα
Kod NUTS: EL302
Kod pocztowy: 122 44
Kraj: GRC
Główny adres: http://www.uniwa.gr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/05/2021 11:00
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
509,078.70 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.