Publications Office of the EU
Finlandia-Turku: Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finlandia-Turku: Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy

  • Opublikowano
    10/12/2019
  • Termin
    15/01/2020
  • Otwarcie ofert
    15/01/2020
  • Odaítélve
    04/02/2020
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Kaarea Kunnossapito Oy
Miejsce realizacji
NUTS code: FI1C1 Varsinais-Suomi
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FI1C1 Varsinais-Suomi
Gazdasági ágazat (fő CPV)
44160000 Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
24,540.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Hankinnan kohteena on Kaarea Kunnossapito Oy: lle hankittavat LVI-tarvikkeet. Hankittavat volyymituotteet on eritelty tarkemmin tarjouspyynnön liitteenä olevalla tarjouslomakkeella, jota käytetään tarjousvertailun pohjana. Lisäksi voidaan hankkia volyymituoteluettelon ulkopuolelta muita LVI-tarvikkeita. Tarjouslomakkeessa mainitut hankintamäärät ovat karkeita arvioita, eikä sopimus muodosta tilaajalle määräostovelvoitetta.
Tarjoajalla on oltava vähintään yksi (1) noutomyymälä Turun kaupungin alueella, josta tilaajan edustaja pääsee itse valitsemaan/keräämään tuotteita.
Ellei tarjoajan noutomyymälästä löydy tilaajan tarvitsemia tuotteita, tilaajalla on oikeus hankkia tällaiset tuotteet suorahankintana valitsemastaan myymälästä.
Tarjottavien tuotteiden on täytettävä tarjouslomakkeessa esitetyt vähimmäisvaatimukset sekä EU:n rakennustuoteasetusta 305/2011 koskevat määräykset (tuotteiden CE-merkintä).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tarjouspalvelu.fi/kaareakp?id=260377&tpk=20a6b45f-7d7b-44c7-ba38-48f2af04ee9e
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
15/01/2020 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
24,540.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Onninen Oy
Adres pocztowy: 20380
Miejscowość: Turku
Kod pocztowy:
Kraj: FIN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.