Publications Office of the EU
Dostawa paliwa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Dostawa paliwa

  • Opublikowano
    08/10/2025
  • Termin
    13/11/2025
  • Otwarcie ofert
    14/11/2025
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Ρ.)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: EL421 Κάλυμνος, Κάρπαθος – Ηρωική Νήσος Κάσος, Κως, Ρόδος
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09130000 Ropa naftowa i destylaty
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
790,666.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw ciekłych (OLEJU, OLEJU OGRZEWCZEGO i 95-oktanowej STALI BENZYNOWEJ) szczegółowo opisanych w ogłoszeniu i załącznikach do niego.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nepps.eprocurement.gov.gr/
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://nepps.eprocurement.gov.gr/
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/11/2025 08:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.