Publications Office of the EU
Niemcy-Lohmar: Elektryczność - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Lohmar: Elektryczność

  • Opublikowano
    27/09/2018
  • Termin
    26/10/2018
  • Otwarcie ofert
    26/10/2018
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Zentrale Vergabestelle der Stadt Lohmar
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09310000 Elektryczność
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
ZVL36/2018
Opis

Lieferung von elektrischer Energie für die Liegenschaften der Stadt Lohmar sowie für die Straßenbeleuchtung im Stadtgebiet Lohmar mit einem jährlichen Gesamtvolumen von ca. 3 071 MWh

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Zentrale Vergabestelle der Stadt Lohmar
Adres pocztowy: Rathausstr. 4
Miejscowość: Lohmar
Kod NUTS: DEA2C
Kod pocztowy: 53797
Kraj: DEU
Główny adres: https://www.lohmar.de
Drogą elektroniczną:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXS0YY0YYH8
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
26/10/2018 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.