Publications Office of the EU
Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Endoskopii - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Endoskopii

  • Opublikowano
    25/06/2024
  • Termin
    03/07/2024
  • Otwarcie ofert
    03/07/2024
  • Odaítélve
    16/08/2024
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIU
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
624,542.40 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
6
Numer referencyjny oferty
DZP.242.129.2024
Opis

Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Endoskopii - 6 zadań

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://usk-wroc.logintrade.net
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://usk-wroc.logintrade.net
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/07/2024 13:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.