Publications Office of the EU
Szwecja-Ronneby: Usługi sporządzania map - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Szwecja-Ronneby: Usługi sporządzania map

  • Opublikowano
    13/12/2018
  • Termin
    28/01/2019
  • Otwarcie ofert
    29/01/2019
  • Odaítélve
    30/01/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Ronneby kommun, Kommunledningsförvaltningen
Miejsce realizacji
NUTS code: SE221 Blekinge län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE221 Blekinge län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71354000 Usługi sporządzania map
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,200,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
18/44
Opis

Ronneby kommun har ingen egen kart-och mätningsverksamhet och upphandlingens syfte är att tillgodose kommunens behov av löpande kartteknisk verksamhet med ajourföring av kommunens kartverk och stomnät.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afxwzetmjy&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/01/2019 00:00
Place of performance
Kod CPV

71354000 - Usługi sporządzania map

71355000 - Usługi pomiarowe

Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,200,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Metria AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Gävle
Kod pocztowy: 801 83
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.