Publications Office of the EU
Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem sprzętu i urządzeń medycznych do rehabilitacji dla pacjentów onkologicznych na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem sprzętu i urządzeń medycznych do rehabilitacji dla pacjentów onkologicznych na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli

  • Opublikowano
    29/10/2025
  • Termin
    14/11/2025
  • Otwarcie ofert
    14/11/2025
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33155000 Przyrządy do fizykoterapii
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
14
Numer referencyjny oferty
DZP-280-1-43/2025
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i uruchomieniem sprzętu i urządzeń medycznych do rehabilitacji dla pacjentów onkologicznych na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli 2. Zamawiający stara się o uzyskanie dofinansowania ze środków Ministerstwa Zdrowia w ramach zadania polegającego na doposażeniu podmiotów leczniczych zakwalifikowanych do Krajowej Sieci Onkologicznej na poziom SOLO I lub II lub III wykonujących działalność leczniczą, w specjalistyczny sprzęt wspomagający rehabilitację leczniczą pacjentów onkologicznych w trakcie i po leczeniu nowotworów. 3. Zamawiający podzielił niniejszego przedmiotu zamówienia na 14 części. Pakiet 1 - Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych - 1 szt. Pakiet 2 - Szyny rehabilitacyjne do kończyn górnych i dolnych – 2 szt. Pakiet 3 - Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn – 1 szt. Pakiet 4 - Urządzenia do kinezyterapii – 1 szt. Pakiet 5 - Urządzenie do zautomatyzowanej rehabilitacji dłoni i palców kończyny górnej – 1 szt. Pakiet 6 - Wanna do masażu wodno-wirowego kończyn górnych i dolnych oraz tułowia – 1 szt. Pakiet 7 - Stół do pionizacji – 1 szt. Pakiet 8 - Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn – 1 szt. Pakiet 9 - Fotel do ćwiczeń oporowych kończyny dolnej – 1 szt. Pakiet 10 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego – 1 szt. Pakiet 11- Urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne do rehabilitacji kończyn górnych – 1 szt. Pakiet 12 - Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn Pakiet 13 - Bieżnia do nauki chodu – 1 szt. Pakiet 14 - Skupiona fala uderzeniowa – 1 szt. 4. Opis przedmiotu zamówienia został określony szczegółowo w załączniku nr 1 do SWZ.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/11/2025 10:15
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.