Publications Office of the EU
Leveren en plaatsen van diverse types rasters in bos – en natuurdomeinen - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Leveren en plaatsen van diverse types rasters in bos – en natuurdomeinen

  • Opublikowano
    07/11/2023
  • Termin
    16/11/2023
  • Otwarcie ofert
    17/11/2023
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Vlaamse Overheid
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Gazdasági ágazat (fő CPV)
44312000 Drut ogrodzeniowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
ANB-TB-TOO-2023-07
Opis

Deze opdracht betreft het verwijderen, vervangen, herstellen en plaatsen van verschillende types rasters in bos – en natuurdomeinen en alle voorbereidende werken die hieraan voorafgaan.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/c75bd14f-f474-4297-bb56-5a6e266440c4/general
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/c75bd14f-f474-4297-bb56-5a6e266440c4/general
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/11/2023 09:00
Place of performance
Kod CPV

44312000 - Drut ogrodzeniowy

44313000 - Siatka metalowa

77000000 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

77200000 - Usługi leśnictwa

77231000 - Usługi gospodarki leśnej

77230000 - Usługi doraźne dotyczące leśnictwa

Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.