Publications Office of the EU
Zarząd Miejskiej Służby ds. Sytuacji Sytuacji Sytuacyjnych Społecznych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zarząd Miejskiej Służby ds. Sytuacji Sytuacji Sytuacyjnych Społecznych

  • Opublikowano
    29/04/2025
  • Termin
    26/05/2025
  • Otwarcie ofert
    13/08/2025
  • Odaítélve
    28/08/2026
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Ayuntamiento de Vitoria-Gasteiz - Ayuntamiento de Vitoria-Gasteiz
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85320000 Usługi społeczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,093,151.85 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
551,661.80 EUR
Numer referencyjny oferty
2025/CO_ASER/0039
Opis

Zarząd Miejskiej Służby ds. Sytuacji Sytuacji Sytuacyjnych Społecznych

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
13/08/2025 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: cost
Opis: precio
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 32
Kryterium:
Rodzaj: cost
Opis: precio
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 32
Szacunkowa wartość
2,093,151.85 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
551,661.80 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: GRUPO 5 ACCION Y GESTION SOCIAL
Adres pocztowy:
Miejscowość: Madrid
Kod pocztowy: 28007
Kraj:
Oficjalna nazwa: ARQUISOCIAL S L
Adres pocztowy:
Miejscowość: Zaragoza
Kod pocztowy: 50007
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.