Publications Office of the EU
PL-Warszawa: Usługi ochroniarskie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Warszawa: Usługi ochroniarskie

  • Opublikowano
    11/07/2012
  • Termin
    16/08/2012
  • Otwarcie ofert
    16/08/2012
  • Odaítélve
    14/09/2012
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79710000 Usługi ochroniarskie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
27,552.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
998,956.63 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
16
Numer referencyjny oferty
DR5t-224/P8/2012
Opis

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług ochrony fizycznej osób i mienia na dworcach oraz terenach przyległych, znajdujących się w zarządzie Zamawiającego. Zamówienie obejmuje 16 lokalizacji należących do 6 - ciu Grup Dworców:
Białostockiej (Zadanie 1).
Ciechanowskiej (Zadanie 2).
Radomsko – Lubelskiej (Zadania 3 oraz 10 - 13).
Siedleckiej (Zadania 4 i 9).
Praskiej (Zadanie 5).
Łódzko – Piotrowskiej (Zadania 6 - 8 oraz 13 - 16).

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
16/08/2012 11:30
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.