Publications Office of the EU
Austria-Wiedeń: Mikroanalizatory promieniowania rentgenowskiego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-Wiedeń: Mikroanalizatory promieniowania rentgenowskiego

  • Opublikowano
    06/02/2014
  • Termin
    28/03/2014
  • Otwarcie ofert
    28/03/2014
  • Odaítélve
    30/07/2014
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Republik Österreich, vertreten durch die Bundesministerin für Inneres
Miejsce realizacji
NUTS code: AT Österreich
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38947000 Mikroanalizatory promieniowania rentgenowskiego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
133,500.00 EUR
Numer referencyjny oferty
BMI-RS1710/0046-IV/5/b/2014
Opis

Lieferung von 1 Mikro-Röntgenfluoreszenzanalysegerät für das Bundeskriminalamt.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Bundesministerium für Inneres
Adres pocztowy: Postfach 100
Miejscowość: Wien
Kod pocztowy: 1014
Kraj: AUT
Osoba wyznaczona do kontaktów: Referat IV/5/b
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
28/03/2014 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
133,500.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: AMETEK GmbH GB EDAX
Adres pocztowy: Kreuzberger Ring 6
Miejscowość: Wiesbaden
Kod pocztowy: 65205
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.