Publications Office of the EU
Otwarta procedura udzielenia trzyletniego zamówienia na realizację zintegrowanego wsparcia systemowego i usługi help desk infrastruktury informatycznej ATER prowincji - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Otwarta procedura udzielenia trzyletniego zamówienia na realizację zintegrowanego wsparcia systemowego i usługi help desk infrastruktury informatycznej ATER prowincji

  • Opublikowano
    04/08/2025
  • Termin
    15/09/2025
  • Odaítélve
    18/03/2026
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
A.T.E.R. - Provincia di Roma
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI43 Roma
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72253100 Usługi pomocy komputerowej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
360,278.93 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
359,660.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Otwarta procedura udzielenia trzyletniego zamówienia na realizację zintegrowanego wsparcia systemowego i usługi pomocy technicznej w zakresie infrastruktury informatycznej ATER prowincji Rzym, w tym na dostawę sprzętu pomocniczego w stosunku do używanych systemów

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://stella.regione.lazio.it/portale
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Offerta economicamente più vantaggiosa
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
360,278.93 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
359,660.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: MARE ENGINEERING GROUP SPA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Pomigliano d'Arco
Kod pocztowy: 80038
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.