Publications Office of the EU
Czechy-Brno: Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Czechy-Brno: Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej

  • Opublikowano
    11/02/2019
  • Termin
    18/03/2019
  • Odaítélve
    03/12/2019
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Povodí Moravy, s.p.
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45246000 Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
361,724,741.50 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
317,975,233.22 CZK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní obstarání všech dodávek služeb a prací souvisejících s předmětem zakázky „Bečva, km 44,135 – 45,855 - revitalizace toku, Skalička; Bečva, km 42,480 – 44,135 - revitalizace toku, Černotín“ spočívající zejména v revitalizaci a podpoře samovolné renaturace vodního toku a nivy, obnově ekostabilizačních funkcí vodních a na vodu vázaných ekosystémů.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Povodí Moravy, s.p.
Krajowy numer ewidencyjny: 70890013
Adres pocztowy: Dřevařská 11
Miejscowość: Brno
Kod NUTS: CZ064
Kod pocztowy: 602 00
Kraj: CZE
Osoba wyznaczona do kontaktów: Mgr. Tomáš Pazdera
Główny adres: http://www.pmo.cz
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
361,724,741.50 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
317,975,233.22 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: OHL ŽS, a.s.
Adres pocztowy: Burešova 938/17
Miejscowość: Brno
Kod pocztowy: 602 00
Kraj: CZE

Oficjalna nazwa: Eurovia CS, a.s.
Adres pocztowy: Národní 138/10
Miejscowość: Praha 1
Kod pocztowy: 110 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.