Publications Office of the EU
Niemcy-Dessau-Roßlau: Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Dessau-Roßlau: Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

  • Opublikowano
    28/09/2018
  • Termin
    26/10/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Dessauer Wohnungsbaugesellschaft mbH
Miejsce realizacji
NUTS code: DEE01 Dessau-Roßlau, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEE01 Dessau-Roßlau, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71321000 Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Gegenstand der Ausschreibung sind Planungsleistungen für die Leistungsbilder § 55 HOAI zur Umsetzung umfangreicher Instandhaltungs- und Modernisierungsmaßnahmen am und im Wohnblock Ferdinand-von-Schill-Straße 19,20.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Wenzel-Drehmann PEM GmbH
Adres pocztowy: Jüdenstraße 31
Miejscowość: Weißenfels
Kod NUTS: DEE08
Kod pocztowy: 06667
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Kathleen Bröse
Główny adres: www.wenzel-drehmann-pem.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.