Publications Office of the EU
F-Lyon: Roboty w zakresie konserwacji dróg - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Lyon: Roboty w zakresie konserwacji dróg

  • Opublikowano
    04/09/2012
  • Termin
    15/10/2012
  • Otwarcie ofert
    16/10/2012
  • Odaítélve
    21/12/2012
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Communauté urbaine de Lyon
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK26 Rhône
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45233141 Roboty w zakresie konserwacji dróg
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
97,600,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
7
Numer referencyjny oferty
2012-DV-VT-05
Opis

Les travaux comprennent notamment le terrassement nécessaire et la mise en oeuvre de la couche de fondation et du revêtement définitif des tranchées.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Communauté urbaine de Lyon
Adres pocztowy: hôtel de communauté niveau 5 - pile orange, 20 rue du Lac, BP 3103
Miejscowość: Lyon Cedex 03
Kod pocztowy: 69399
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: direction des affaires juridiques et de la commande publique
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
16/10/2012 08:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.