Publications Office of the EU
Republika Czeska-Brno: Aparatura rentgenowska - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Republika Czeska-Brno: Aparatura rentgenowska

  • Zapowiedziano
    06/09/2013
  • Opublikowano
    06/06/2014
  • Termin
    05/09/2014
  • Odaítélve
    12/01/2015
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33111000 Aparatura rentgenowska
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
7,894,737.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
513
Opis

Tento digitální skiagrafický systém musí zajišťovat vynikající kvalitu snímků, manipulaci se snímky, záznam dávky a údržbu systému. Systém musí být jednoduše ovladatelný a spolehlivý a současně poskytovat skiagrafické snímky vysoké kvality v digitální podobě. Systém musí obsahovat pevný elevační stůl, 2 digitální detektory zachycující rtg snímky v digitální formě pro celý rozsah požadovaných vyšetření (pacient stojící, sedící i ležící na stole), rtg generátor, stropní závěs s rentgenkou, DAP metr, prohlížení snímků v ovladovně, jejich základní úpravu a DICOM protokol.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
7,894,737.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Foma Medical, spol. s r.o.
Adres pocztowy: Jana Krušinky 1604
Miejscowość: Hradec Králové
Kod pocztowy: 500 02
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.