Publications Office of the EU
Bułgaria-Silistra: Roboty budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Bułgaria-Silistra: Roboty budowlane

  • Opublikowano
    06/12/2017
  • Termin
    08/01/2018
  • Odaítélve
    21/02/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Община Силистра
Miejsce realizacji
NUTS code: BG325 Силистра
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG325 Силистра
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
70,000.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
60,077.76 BGN
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Изграждане на канализация и реконструкция на съществуващ водопровод по ул. „Вежен“, находяща се в гр. Силистра.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Община Силистра
Krajowy numer ewidencyjny: 000565537
Adres pocztowy: ул. „Симеон Велики“ № 33
Miejscowość: Силистра
Kod NUTS: BG325
Kod pocztowy: 7500
Kraj: BGR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Валерий Недев
Główny adres: www.silistra.bg
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
70,000.00 BGN
Ostateczna wartość zakontraktowana
60,077.76 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: „Водно строителство — Силистра“ АД
Adres pocztowy: ул. „Дръстър“ № 35
Miejscowość: Силистра
Kod pocztowy: 7500
Kraj: BGR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.