Publications Office of the EU
Czechy-Plzeň: Różne urządzenia i produkty medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Plzeň: Różne urządzenia i produkty medyczne

  • Opublikowano
    28/12/2022
  • Termin
    01/02/2023
  • Odaítélve
    17/04/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
PRIVAMED a.s.
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
7,960,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,713,644.16 CZK
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
8
Numer referencyjny oferty
6_2022
Opis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového, nepoužitého a nerepasovaného zboží:
1. Lůžko intenzívní s laterálním náklonem ARO/JIP vč. matrace a příslušenství, 6ks;
2. Lůžko intenzivní JIP vč. matrace a příslušenství, 4ks;
3. Lůžko elektricky polohovatelné - Interní oddělení vč. matrace a příslušenství, 12ks;
4. Pasivní antidekubitní matrace - riziko IV vč. příslušenství, 24ks;
5. Křeslo - lůžko - multifunkční/transportní vč. příslušenství, 4ks;
6. Křeslo - lůžko - multifunkční - aplikační vč. příslušenství, 4ks;
7. Křeslo - lůžko - multifunkční - JIP stacionář vč. příslušenství, 4ks;
8. Pacientský zvedák vč. příslušenství, 2ks,
to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: PRIVAMED a.s.
Krajowy numer ewidencyjny: 46885251
Adres pocztowy: Kotíkovská 927/19
Miejscowość: Plzeň
Kod NUTS: CZ032
Kod pocztowy: 32300
Kraj: CZE
Osoba wyznaczona do kontaktów: JUDr. Tomáš Mach
Główny adres: http://www.privamed.cz/
Drogą elektroniczną:
https://tenderarena.cz/profily/PRIVAMED
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.