Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Southampton: Usługi wkomponowywania ogrodów w krajobraz - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Zjednoczone Królestwo-Southampton: Usługi wkomponowywania ogrodów w krajobraz

  • Odaítélve
    01/10/2015
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: UKJ32 Southampton
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71421000 Usługi wkomponowywania ogrodów w krajobraz
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
150,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
280,000.00 GBP
Numer referencyjny oferty
08/EF/15
Opis

Award Contract for the provision of Grounds Maintenance services across various sites making up the University estate.
The objectives of the contract agreement are:
— To ensure all outdoor areas/grounds covered under this contract are adequately maintained and presented to a high standard as per specification.
The grounds maintenance, including but not limited to the following:
— Grass Areas/Grass collection.
— Grass Edgings.
— Shrub Beds.
— Hedges.
— Woodland Paths and Trails.
— Plant Containers.
— Car Park Maintenance.
— Leaf Collection.
— Site Scavenge.
— Maintenance of Roads, Paths and Hard Surfaces.
— Pond and Drainage Ditches.
— Tree Maintenance.
— Grass Seeding.
— Turfing.
— Weeding.
— Snow/Ice treatment and clearance from Pathways/Car Parks.
All enquiries via the e-procurement portal In-tend at https://in-tendhost.co.uk/solent/
Southampton Solent University will be looking to short list PQQ responses between 8 and 5 for suppliers to be selected for ITT stage.
This is a Contract Award Notice.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
150,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
280,000.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ground Control Limited
Adres pocztowy: Kingfisher House
Miejscowość: Billericay
Kod pocztowy: CM12 0EQ
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.