Publications Office of the EU
Francja-Carros: Wyposażenie placów zabaw - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Carros: Wyposażenie placów zabaw

  • Opublikowano
    26/01/2021
  • Termin
    22/02/2021
  • Otwarcie ofert
    22/02/2021
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Ville de Carros
Miejsce realizacji
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Gazdasági ágazat (fő CPV)
37535200 Wyposażenie placów zabaw
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
340,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Le présent marché a pour objet la fourniture et pose d'équipements ludiques, sportifs et la mise en œuvre de fondations, la fourniture et la pose de sols souples amortissant, de la Ville de Carros. Les équipements seront installés sur des aires spécialisées prévues à cet effet.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Mairie de Carros
Adres pocztowy: 2 rue de l'Eusière, CS 70002
Miejscowość: Carros Cedex
Kod NUTS: FRL03
Kod pocztowy: 06512
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Service de la commande publique
Główny adres: https://www.marches-securises.fr
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-securises.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
22/02/2021 13:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.