Publications Office of the EU
Norwegia-Oslo: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norwegia-Oslo: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze

  • Opublikowano
    11/07/2018
  • Termin
    31/08/2018
  • Otwarcie ofert
    04/09/2018
  • Odaítélve
    30/11/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Arbeids- og Velferdsetaten (NAV)
Miejsce realizacji
NUTS code: NO081 Oslo
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO Norge
Gazdasági ágazat (fő CPV)
73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
40,000,000.00 NOK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
87,500,000.00 NOK
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
17-2182
Opis

Arbeids-og velferdsdirektoratet [the Norwegian Labour and Welfare Administration] needs to establish parallel framework agreements that can be used to obtain external R&D services in the form of various research, analysis and evaluation assignments. The assignment will i.a. be connected to the evaluation and analysis of NAV's services, work methods, means and performance.
Contracts shall be signed for4 different assignment types (lots) that are:
1) Evaluation and mapping;
2) Knowledge and literacy summaries;
3) Efficiency analysis and research and testing.
Tender offers can be submitted for one, multiple or all of the assignment types. Call-offs to the contract will be carried out by mini competition in the individual assignment types. Individual mini competition can consist of a combination of multiple of these assignment types.
For more information about the assignment description and for guidance and details related to the submission of tender offers for one or more of the assignment types (lots), refer to the tender documentation.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://permalink.mercell.com/88435687.aspx
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
04/09/2018 12:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.