Publications Office of the EU
Bułgaria-Pleven: Urządzenia medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Pleven: Urządzenia medyczne

  • Opublikowano
    09/03/2020
  • Termin
    13/04/2020
  • Otwarcie ofert
    14/04/2020
  • Odaítélve
    15/06/2020
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
„Университетска многопрофилна болница за активно лечение „Д-р Георги Странски“ ЕАД — Плевен
Miejsce realizacji
NUTS code: BG314 Плевен
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG314 Плевен
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33100000 Urządzenia medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,166,666.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,165,744.00 BGN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Процедура по реда на Закона за обществените поръчки за доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на ангиографски апарат за коронарна и периферносъдова диагностика и интервенционални процедури и ендоскопска 3D система и сетове ендоскопски инструменти за нуждите на „УМБАЛ „Д-р Георги Странски“ ЕАД — Плевен съгласно техническата спецификация и условията на документацията за участие.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Изпълнителен директор на „Университетска многопрофилна болница за активно лечение „Д-р Георги Странски“ ЕАД
Krajowy numer ewidencyjny: 114532352
Adres pocztowy: бул. „Георги Кочев“ № 8А
Miejscowość: Плевен
Kod NUTS: BG314
Kod pocztowy: 5800
Kraj: BGR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Тодор Царски
Główny adres: www.umbalpleven.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/04/2020 11:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.