Publications Office of the EU
Francja-Lille: Roboty na placu budowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Lille: Roboty na placu budowy

  • Odaítélve
    05/06/2014
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: FRE11 Nord
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45113000 Roboty na placu budowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
595,750.10 EUR
Numer referencyjny oferty
13S0174
Opis

Mises aux normes d'accessibilité des groupes scolaires Les Célestines et Viala Voltaire Camille Desmoulins à Lille.
La consultation est constituée de 12 lots. Il est précisé qu'aucune offre n'a été déposée pour les lots 2 et 8.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
595,750.10 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: HVP
Adres pocztowy: 155 rue de Roncq
Miejscowość: Tourcoing
Kod pocztowy: 59200
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.