Publications Office of the EU
Francja-Quimper: Wyroby do angioplastyki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Quimper: Wyroby do angioplastyki

  • Opublikowano
    09/04/2019
  • Termin
    07/05/2019
  • Otwarcie ofert
    07/05/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
CH de Cornouaille
Miejsce realizacji
NUTS code: FRH02 Finistère
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRH02 Finistère
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33111730 Wyroby do angioplastyki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
950,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
AO11-05042019
Opis

DMS et DMI pour angioplasties périphériques et coronaires.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://plateforme.achat-hopital.com/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=3139&orgAcronyme=29HQU02
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
07/05/2019 15:10
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
950,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.