Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Serwery - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Madryt: Serwery

  • Odaítélve
    18/10/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Empresa de Transformación Agraria, S. A., S. M. E., M. P. (Tragsa)
Miejsce realizacji
NUTS code: ES300 Madrid
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48820000 Serwery
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
450,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
406,900.00 EUR
Numer referencyjny oferty
TSA000067602
Opis

Contratación del suministro de una ampliación para la plataforma hiperconvergente corporativa del Grupo Tragsa.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
450,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
406,900.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Open Source and Security Services, S. L.
Adres pocztowy: C/ Almogavers, 107-115, bajos
Miejscowość: Barcelona
Kod pocztowy: 08018
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.