Publications Office of the EU
Zbieranie, transport i przetwarzanie bioodpadów z zakładów produkujących CHI MONT DE MARSAN – rynek zastrzeżony ESAT/EA - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zbieranie, transport i przetwarzanie bioodpadów z zakładów produkujących CHI MONT DE MARSAN – rynek zastrzeżony ESAT/EA

  • Opublikowano
    25/03/2024
  • Termin
    25/04/2024
  • Otwarcie ofert
    26/04/2024
  • Odaítélve
    06/05/2024
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Centre Hospitalier de Mont de Marsan
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90500000 Usługi związane z odpadami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
400,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
AO005
Opis

Umowa ramowa zostanie wykonana poprzez wydanie formularzy zamówienia. Każda partia zostanie przydzielona oddzielnie. Usługi są opłacane według cen jednostkowych i zryczałtowanych. Celem niniejszej umowy jest świadczenie usług w zakresie gospodarowania bioodpadami w zakładach produkujących CHI Mont de Marsan. Niniejsza umowa jest zastrzeżona dla ESAT i dostosowanych przedsiębiorstw zgodnie z art. L 2113-12 kodeksu porządku publicznego. Niniejsza umowa ramowa jest zarezerwowana dla dostosowanych przedsiębiorstw (EA, ESAT), o których mowa w art. L. 5213-13 kodeksu pracy, zakładów i usług wspierających pracę, o których mowa w art. L. 344-2 kodeksu działań społecznych i rodzin, oraz równoważnych struktur, w których zatrudniają one minimalny odsetek, określony w przepisach, pracowników niepełnosprawnych, którzy ze względu na charakter lub stopień niepełnosprawności nie mogą wykonywać działalności zawodowej w normalnych warunkach.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1439968
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1439968
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
26/04/2024 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Le prix n'est pas le seul critère d'attribution et tous les critères sont énoncés uniquement dans les documents du marché.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
400,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: DEPARTEMENT DES LANDES- ESAT DE NONERES
Adres pocztowy:
Miejscowość: Mont-De-Marsan
Kod pocztowy: 40000
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.